Kursy specjalistyczne

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia chciałbym życzyć Tobie dużo zdrowia i kilkanaście dni wolnego. Mając zdrowie spędzisz te święta w spokoju i radości wśród najbliższych. Mając chwilę dla siebie będziesz miał czas na odpoczynek i przemyślenia. Wypoczęta głowa to głowa pełna pomysłów …. pomysłów na nowy biznes.

Dziękuje za odwiedzanie bloga poradnikprojektanta.pl

Z roku na rok poradnik staje się bardziej popularny. Cieszę się, że mogę dzielić się moim doświadczeniem na blogu. Na przekór wszystkim, którzy nie popierają dzielenia się doświadczeniem (tworzenia konkurencji), ja będę robił to z przyjemnością.

W przyszłym roku zamierzam dużo pisać o prowadzeniu biura projektów, ponieważ poradnik projektanta to nie tylko porady związane z projektowaniem, ale również porady jak prowadzić firmę, jak pozyskiwać zlecenia, jak połączyć pracę z pasją i rodziną. Wszystko dla projektanta.

Chciałbym pisać więcej i częściej, tylko mam rodzinę do wyżywienia i kredyt na karku. Prowadzę biuro projektów sanitarnych, jednak z czasem chciałbym więcej czasu poświęcać na poradnik. Myślę, że jest to do zrobienia  w najbliższych dwóch latach. Mam swój plan, który konsekwentnie i cierpliwie realizuje.

Nie ważne czy wpadasz tu na chwilę, czy jesteś stałym bywalcem. W Nowym Roku 2016 życzę Tobie odważnych decyzji, nie oglądania się za siebie i pewności siebie.

Wesołych Świąt

Adam

Projektant instalacji sanitarnych

Akademia Projektanta Instalacji Sanitarnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here