Devi – szkolenie dla projektantów z elektrycznych systemów grzewczych
Kursy specjalistyczne

DEVI zaprasza na bezpłatne szkolenie dla projektantów z elektrycznych systemów grzewczych.

17 listopada o godz. 10:00 rozpocznie się bezpłatne szkolenie z elektrycznych systemów grzewczych. Odbędzie się ono w siedzibie firmy w Grodzisku Mazowieckim, na ul. Chrzanowskiej 5. Zakres szkolenia obejmuje systemy ogrzewania wewnętrznego, ochronę podjazdów i dachów przed oblodzeniem oraz ogrzewanie rurociągów.
Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz na stronie www.devi.pl w zakładce „Szkolenia”.

Szkolenia specjalistyczne DEVI prowadzone są w przygotowanej sali szkoleniowej, gdzie uczestnicy mogą praktycznie sprawdzić działanie konkretnych urządzeń.

Dostępne są także wzorcowe systemy ogrzewania podłogi, rynien i chodnika, których działanie w praktyce mogą poznać uczestnicy szkolenia.

W trakcie szkolenia przewidziane jest zwiedzanie linii produkcyjnych kabli i mat grzejnych, które sprzedawane są na całym świecie. Pomoże to uczestnikom na dokładne poznanie sposobu wykonywania i budowy konkretnych produktów. Dodatkowo pokazany jest proces testowania produktów, co cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem uczestników.
Devi – szkolenie dla projektantów z elektrycznych systemów grzewczych

Z doświadczeń DEVI wynika, że najciekawsze tematy budzące duże zainteresowanie uczestników to ogrzewanie rurociągów oraz systemy przeciwoblodzeniowe, zarówno w rynnach i na dachach budynków, jak i systemy ogrzewania podjazdów do garaży.

W trakcie szkolenia przewidziany jest lunch. Po szkleniu uczestnicy otrzymują pakiet materiałów pozwalających na późniejsze dotarcie do szukanych informacji.

Zbigniew Gałązka, Manager Produktu DEVI:
Uczestnicy naszych szkoleń oceniają je na bardzo wysokim poziomie – w skali od 1 do 5 ponad 90% osób daje nam 5!
Kształcenie specjalistów z branży instalacyjno-grzewczej jest dla nas jednym z kluczowych elementów prowadzenia działalności. Dzięki nowoczesnej metodzie treningowej uczestnicy zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną przekazywaną w trakcie wykładu, ale również praktyczną podczas odbywających się warsztatów. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu technik multimedialnych, animacji oraz filmów oraz dzięki wyposażonej w odpowiednie urządzenia salce szkoleniowej. Uczestnicy poznają zasady doboru produktów, techniki montażu całych systemów oraz sprawdzają ich działanie w praktyce na wzorcowych systemach ogrzewania podłogi, rynien i chodnika.

Szkolenie obejmuje zakres systemów grzewczych DEVI
1. Zwiedzenie produkcji DEVI.
2. Zakres zastosowań systemów grzewczych.
3. Systemy ogrzewania podłogowego – rodzaje ogrzewania podłogowego, dobór produktów do zastosowań, przykłady instalacji.
4. Bezprzewodowy system sterowania ogrzewaniem podłogowym Devilink, nowość – termostat DEVIreg Touch z ekranem dotykowym.
5. Systemy ogrzewania przeciwoblodzeniowego – rodzaje ogrzewania przeciwoblodzeniowego, dobór produktów do zastosowań, przykłady instalacji.
6. Systemy ogrzewania specjalnego – ogrzewanie rurociągów, przyśpieszanie wiązania betonu, ogrzewanie murawy boiska piłkarskiego.
7. Wymagania i normy dla systemów grzewczych i ich zastosowań.
8. Obsługa serwisowa DEVI.

KLIKNIJ TUTAJ, WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE DLA PROJEKTANTÓW

 Devi – szkolenie dla projektantów z elektrycznych systemów grzewczych

Akademia Projektanta Instalacji Sanitarnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here