Kursy specjalistyczne

W procesie projektowania sieci deszczowej, niezbędne jest dobranie odpowiednich urządzeń. Obliczenia, sprawdzenie parametrów często wymaga bezpośredniego kontaktu z dostawcami, otrzymania odpowiedniej dokumentacji i specyfikacji. To sprawia, że proces projektowy wydłuża się w czasie, a przecież właściwe zagospodarowanie wód opadowych to priorytet.

Retencjapl wychodząc tym problemom naprzeciw stworzyła platformę WaterFolder na której umieszcza kalkulatory doboru, ułatwiające i przyspieszające proces projektowania.

Już teraz na platformie można dokonać wszelkich obliczeń potrzebnych do dokonania doboru urządzania– uzyskując wyniki w kilka minut i skracając proces do kilku kroków. Oprócz wyników doboru projektant otrzymuje kompletny zestaw materiałów, zarówno wkładkę projektową do wykorzystania, jak i inne plik np. w formacie DWG. Narzędzia są dostępne cały czas on-line, 24h / 7 dni w tygodniu, co daje pełną swobodę w działaniu.

Większość narzędzi w ramach platformy powstało przy współudziale producentów branżowych, dzięki czemu są one dopasowane do realiów rynku i odpowiadają na potrzeby projektantów. Na platformie można znaleźć kalkulatory do obliczania retencji, infiltracji, zielonych dachów, kosztów eksploatacji, pomp i pompowni, regulatorów przepływu, podczyszczania, przewodów czy też odwodnień liniowych. – obecnie jest tam 15 narzędzi, a ich liczba stale rośnie.

Dodatkowo w kalkulatorach zaszyty jest aktualny model opadowy #PANDa, dzięki czemu dobierane urządzania są przystosowane do rzeczywistych natężeń deszczów.

Korzystanie  z platformy jest w pełni darmowe. Zapraszamy do dołączenia do ponad 6.000 projektantów, którzy już dziś korzystają z platformy WaterFolder. Dowiedz się więcej na: www.waterfolder.com

Narzędzia będą prezentowane podczas WaterFolder Day, które odbywa się 28-29 marca 2023 w Gdańsku. Więcej informacji:

https://day.waterfolder.com/ – Zobacz się ze mną na żywo.

https://day.waterfolder.com/ – Program konferencji – spotkania projektantów.

https://day.waterfolder.com/ – Rejestracja.

Widzimy się na żywo 28-29 marca w Gdańsku.

Zapraszam na stoisko Akademii Projektanta Instalacji Sanitarnych.

Podczas konferencji będę przez cały dzień dostępny tylko dla Ciebie!

Możemy rozmawiać o wszystkim: kanalizacji, odwodnieniu terenu, prowadzeniu biura projektów, życiu inżyniera, zarobkach itd. 🙂


Pozdrawiam
Adam Masłowski

Akademia Projektanta Instalacji Sanitarnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here